Świecące napisy | Kilka powodów dlaczego warto mieć je na swoim weselu

UWIELBIAMY LITERY ŚWIETLNE!!!.

Dodają one niesamowitego klimatu każdej uroczystości, bez względu na to, czy odbywa się ona na zewnątrz czy w środku. Dawniej kojarzone głównie jako majestatyczne szyldy teatrów i kin, obecnie świecące napisy już od paru lat podbijają serca na alternatywnych ślubach, ale coraz częściej też pojawiają się nawet na najbardziej eleganckich przyjęciach.

Poniżej 12 przykładów wykorzystania żarówkowych napisów i pare powodów, dla których według nas, warto je mieć na swoim weselu, urodzinach czy imprezie firmowej.

Napis LOVE – naszym zdaniem najbardziej popularny napis podświetlany. Może być postawiony w ogrodzie jeśli organizujesz wesele w plenerze, lub też świetnie komponować się we wnętrzu rustykalnej stodoły. Mniej popularne ale również spotykane są napisy MIŁOŚĆ i AMOREINICJAŁY – wygldaja bajecznie gdziekowliek je postawisz. No i oczywiscie łącznik & – to chyba jeden z najsłodszych znaków!MR & MRS – nie ma lepszej metody na ogłoszenie światu, że właśnie zmieniłaś swój stan cywilny!YOU & ME – już na zawsze razem 🙂BAR – świetny sposób na wyeksponowanie głównych miejsc na Twoim weselu czy urodzinach. Innym przykladem moze byc napis COFFEE czy CANDY BAR.
PHOTOS -planujesz fotobudkę? Świetlny napis zachęci jeszcze więcej gości do robienia sobie zdjęć.

SWEETS– do stołów ze słodkościami chyba nikogo nie trzeba zachęcać. Napis sweet jednak doda smakołykom nowego wymiaru!STRZAŁKA – może kierować do konkretnego miejsca na sali lub atrakcji jaka zaplanowaliście, może również być zawieszona nad Młodą Parą.NOWE NAZWISKO – kolejny sposób aby pochwalić się światu swoim nowym nazwiskiem.SERCE

I DO – świetne tło fotograficzne w dniu ślubu jak i do wykorzystania w czasie sesji plenerowych.JUST MARRIED podobnie jak I DO świetnie nadaje się do zdjęć.


Litery z żarówkami są nie tylko niezwykłą dekoracją świetlną ale również świetnym tłem do zdjęć. Nadadzą Twojej imprezie indywidualny charakter a ciepłe światło lampek stworzy romantyczny i magiczny klimat, który zachwycić każdego z uczestników. Wielkie litery z żarówkami mogą być dekoracją samą w sobie lub ozdabiać takie miejsca jak bary, fotobudki, słodkie stoły etc. Możliwości są praktycznie nieskończone! Teraz tylko musisz zdecydować gdzie je postawić

Chcielibyście mieć litery świetlne na swoim weselu? Dajcie nam znać w komentarzach!

Photo credits:
Love – PNM Photography
Inicjały – Green Wedding Shoes
MR & MRS Shape Street
YOU & ME Bayly Moore via Green Wedding Shoes
BAR Pinterest
COFFEE 100 Layer Cake
PHOTOS Photo Emporium
SWEETS 100 Layer Cake
STRZAŁKA Pinterest
NOWE NAZWISKO Party Pics Photo Booths
SERCE Green Wedding Shoes
I DO Christmas Lights
JUST MARRIED 100 Layer Cake