Retrobudka Stella- jedyna taka FOTOBUDKA na świecie

Fotobudka-wroclaw-sluby-imprezy-plenerowe-retrobudka

 

 Fotobudka na ślub Wrocław

Stella – ikona piękna i stylu retro!

Kiedy pojawia się na imprezie, nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Kusi swoją smukłą sylwetką i uwodzi spojrzeniem, zalotnie puszczając oczko w kierunku zawstydzonych panów. A panie? Z zazdrością podziwiają jej mahoniową stylizację i dodatki, których na próżno jest szukać w dzisiejszych sklepach. A to dopiero początek… kiedy rozpoczyna się zabawa, ona po prostu nie może opędzić się od rzeszy adoratorów. Piękna i jednocześnie z niespotykanym poczuciem humoru – przedstawiamy Stellę, ponad 100-letnią królową.

 

Wiekowa maszyna fotograficzna z młodym temperamentem

Fotobudka-wroclaw-wesele-rustykalne-boho (6)

 

Kim jest Stella?

To zabytkowa niemiecka maszyna z początku XX wieku. Zaskoczeni? Nas też wprawiła w zdumienie, kiedy oczarowani jej wyglądem poznaliśmy jej wieloletnią historię. Kiedyś mieszkała w studio fotograficznym, służyła niemieckim artystom, którzy dzięki ogromnej trosce o nią przyczynili się do jej niewyobrażalnie długiego życia…i to w jakiej formie. Dzisiaj Stella to starodawna fotobudka retro, którą zaprojektowano i stworzono tak, aby pasowała do temperamentu i stylu wiekowej już maszyny fotograficznej.
Ma swoje lata, ale drzemie w niej duch młodości. Jest obecna na wszystkim najlepszych imprezach w Polsce, robi zdjęcia szybciej niż profesjonalny fotograf, który biega z aparatem za gośćmi weselnymi. Wykonana została z mahoniu, jej elegancka stylizacja uzupełniona została ozdobami z metalu. Doskonale odnalazła się we współczesnym świecie. Z zewnątrz dama z minionej epoki, w środku nowoczesny aparat cyfrowy pozwalający wykonać zdjęcia doskonałej jakości. Niepozorna Stella potrafi zrobić dobre wrażenie, nie tylko to pierwsze, ale kolejne również. Stella – fotobudka w stylu retro jest niczym wehikuł czasu, w którym dzieją się rzeczy niezwykłe.

Fotobudka vintage z bogatym wnętrzem

Fotobudka-Stellawroclaw-wesele-rustykalne-boho (14)

Mamy do niej wyjątkowy sentyment. Stella jest naszą pierwszą fotobudką i musimy przyznać, że lubimy ją rozpieszczać. Fotobudka retro skrywa tajemnice zarówno z XX wieku, jak też z czasów współczesnych. Podarowaliśmy jej nowoczesną drukarkę i dotykowy ekran, aby każdy, kto zaszczyci ją swoją obecnością, mógł natychmiast otrzymać od niej unikalny prezent. Oczywiście dodatkowe sprzęty są utrzymane w stylu Stelli, bardzo jej się podobają, tworzą razem zgrany zespół.
Stella jest wymagającą kobietą. Ceni sobie dobre światło, dzięki któremu może dać z siebie naprawdę wszystko, wykonać zdjęcia, których nie powstydziłby się artysta specjalizujący się w fotografii modowej. Nasza fotobudka z Wrocławia jest więc niczym fotograf z Milan Fahion Week, tylko w wydaniu retro!
Nikt nie ma wątpliwości, że to 100-procentowa kobieta! Szkatułki z biżuterią i błyskotkami? To nie dla Stelli! Ona swoje „drobiazgi” przechowuje w dużych zabytkowych skrzyniach, w mniejszych już się nie mieściły, musieliśmy powiększyć jej garderobę. Fotobudka retro to prawdziwa kopalnia skarbów. Stella jest wyjątkowa i potrzebuje równie wyjątkowych dodatków, których nie kupujemy  na aliexpress 🙂 Trudno jej sobie wyobrazić, że ktoś mógłby mieć taki sam kapelusz, szal czy też okulary jak ona.

 


Jest niesforna i może nieco zarozumiała, ale jednocześnie bardzo otwarta i towarzyska. Do wspólnej zabawy zaprasza drewniany napis PHOTOS z żarówkami, a po każdej sesji ze Stellą goście mogą podzielić się swoimi wrażeniami czy też przekazać życzenia dla Pary Młodej, wpisując się do Księgi Gości. Jak tu jej nie kochać…?

A wy powiecie jej TAK?

Stella, fotobudka z Wrocławia, miasta, które zachwyca swoim niepowtarzalnym urokiem, świetnie czuje się w weselnych klimatach rustykalnych, retro i boho. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego jest gwiazdą plenerowych imprez. Jej vintage wygląd doskonale podkreśli drewniany napis love oraz girlandy żarówkowe. Jest niezastąpiona, łączy pokolenia, potrafi rozbawić nawet najbardziej konserwatywną babcię i poważnego wujka. Fotobudka jest atrakcją, która uprzyjemnia czas między szaleństwem na parkiecie, a degustacją kolejnych smakołyków podanych do stołu. Stella zatroszczy się o Wasze wspomnienia. Dzięki możliwości natychmiastowego wydruku zdjęć, każdy gość otrzyma upominek w formie zabawnego zdjęcia, które będzie przypominało mu ten niezwykły dzień. Stella swoim poczuciem humoru rozbawi wszystkich, niezależnie od wieku. Starszych zabierze w podróż do ich czasów młodości, a tym młodszym pokaże, jak się można bawić, mając ponad 100 lat.

Jeśli pragniesz mieć Stellę na swojej imprezie skontaktuj się z nami tutaj

 Fotobudka na ślub Wrocław